Hakkımızda

Hakkımızda

17 Haziran 2007 tarihinde Sn. Berkehan Dural ve Sn. Sezen Dural tarafından kurulan; Bale, Dans, Yaratıcı Drama, Tiyatro ve Müzik eğitimlerine başarıyla devam eden akademimiz, gelişen kadrosuyla 2020 – 2021 Eğitim, Öğretim yılına MERHABA dedi.

Akademimizde; tüm branşlarda eğitimci kadromuz, kendilerini sanatsal platformda kanıtlamış Sanatçılar, Devlet Opera ve Balesi Sanatçıları ve Konservatuvar mezunları tarafından oluşturuldu. Bu yeni dönemde söz konusu sadece Dans, Müzik, Bale, Tiyatro ve Yaratıcı Drama değil. Söz siz değerli sanat severler de olacak.


En iyi İletişimin SANAT olarak kabul edildiği dünyamızda yeni tanınmaya başlayan zihin, beden, ruh sağlığı ve gelişimine önemli katkıları olan “Sanatları” meditasyon, farkındalık ve bilinç çalışmaları, kişisel gelişim atölyeleri ile konularında usta eğitmenler eşliğinde sunulmaktadır.

Hayatınızı daha zevkli yaşayabilmek, yaşanan zamanların zevkine varabilmek hissetmek, eğlenmek, yaratıcı olabilmek, gelişmek ve en önemlisi nefes almak gerekli. Eğer bunları başarabilmek istiyorsanız sizde Sanatın bir branşından yakalayın.

T.C. MEB ÖZEL BERKEHAN DURAL AKADEMİ bu amaçla her yaştaki tüm sanat sever bireylere hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Unutmayın; Bir Nefes Yaşam, Bir Nefes Sanat


Yorumlar (0)

Yorum Yazın

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!